Whatsapp PLUS, Modded Stil Sayfası dosyalarına sahip ilk Whatsapp’ın geliştirilmiş ve değiştirilmiş gayri resmi bir yabancı versiyonudur. Buna göre WhatsApp plus’ın kişisel bir sunucusu var. Sunucu, dosyalar da dahil olmak üzere tüm konuşmalarınızı göndermenize yardımcı olur.WhatsApp Plus APK İndir aşağıdaki indirme düğmesinden ücretsiz

WhatsApp Plus APK’ya Genel Bakış

Tasarımcı, kullanıcı arayüzünde bazı iyileştirmeler sunmuş ve bazı ek işlevler eklemiştir. Size mesaj gönderen kişiye tek bir onay işareti göstermeniz mi gerekiyor? WhatsApp‘a ek olarak, mesaj alındığında ve incelendiğinde, her halükarda gönderene tek bir onay işareti gösteren tek bir onay alternatifi vardır.

Whatsapp Plus arayüzü, orijinal WhatsApp’tan pratik olarak ayırt edilemez. Kullanmaya başladıktan sonra, Whatsapp’ın modlu versiyonuna ek olarak veya modlanmış versiyonunda birçok modlu kontrast göreceksiniz. Wifi oturum açma uygulaması DND ile konuşacaktır (Rahatsız etmeyin). Kapatılması, mesaj gönderme veya alma kapasitesini engelleyecektir.

Özellikler WhatsApp Plus APK

Tabanda, dokunduğunuzda Whatsapp Plus alternatiflerini açan bir veya daha fazla işaret var. Karşılaşacağınız temel seçim, uygulama üzerinde yaptığınız egzersizlere ilişkin veri sağlayan günlüktür. İlk WhatsApp uygulamasında bulunmayan çok sayıda ilgi çekici vurgu ve özelleştirme seçeneği elde edersiniz. Her durumda, bir Otomatik Yanıt Mesajı vardır, bu da bir mesaja cevap verir. Çalışmasını sağlamak için + işaretine dokunun ve bir sembol gibi Düzenle’yi tıklayın. Orada Otomatik Yanıt Mesajı vurgusunu bulacaksınız.

Tema Tesisi

WhatsApp Plus uygulaması ile konuları indirebilirsiniz. Alternatif, uygulamayı kendi zevkinize göre değiştirmenize neden olur. İstemciler, UI’ye ek olarak tüm WA’yı yeniden yapabilir, Bu, değişen ton ve başlık boyutunu, açılır bildirimi, gadget’ları, tartışma ekranını ve benzerlerini içerir.

Gelişmiş dosya paylaşımı Seçeneği

WhatsApp’a ek olarak 2 binden fazla tema bulunuyor. Böylece göz atacak bir sürü konunuz olacak. Sadece bu değil, medya paylaşımını da değiştirebilirsiniz. Örneğin, resim kalitesinde herhangi bir eksiklik olmadan büyük boyutlu dosyalar gönderebilirsiniz.

Whatsapp Plus ile ilgili Teknik Dosya Bilgileri

File Name com.WhatsApp
Latest Version  2.20.199.14 (204914001)
File Size 39.6 MB
Supported Android Android 4.1 (Jelly Bean, API 16)
License Type Freeware
Playstore Link Download

Whatsapp Plus ile ilgili Ek Özellikler

WhatsApp Plus’ta erişilebilen diğer özelleştirme alternatifleri şunlardır:

 • Özel Duvar Kağıdını Kullanın.
 • Sohbet Arka Planının Değiştirilmesi.
 • Sohbet Baloncukları Stilini Değiştirin.
 • Köprü tonunu değiştirin ve mesaj boyutunu değiştirin.
 • Tarih boyutu ve durum sembolü tonu değiştirilebilir.
 • Bluetick’in gölgesini de aynı şekilde değiştirebilirsiniz.

Duvar kağıtları

WhatsApp Plus menüsünün varlığı, aynı şekilde, ana ekranın planını değiştirebileceğiniz bir Ana/Sohbet Ekranına sahiptir. Aşağıdakileri değiştirebilirsiniz:

 • Konuşma Başlığı.
 • Sohbet Sıraları.
 • Çağrı ekranı.
 • Kişiler ekranı.
 • Drift Düğmesi.

Mesaj Şifreleme

Mesajlar, WhatsApp’ın benzersizliğine benzer şekilde WA sunucularına doğrudan gönderilir. Dahası, WhatsApp’ın gerçekliği doğrulamak için MAC adresini ve cihaz başına izin verilen istisnai Şifreleme Anahtarını kullanması nedeniyle Teknik olarak mesajlar herhangi bir Üçüncü taraf yönetim tarafından gönderilemez.

Önemli: Bu uygulamayı kullanmak için orijinal WhatsApp’ı kaldırmanız gerekir. İki hesap kullanmak için GBWhatsApp kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *